Soru Samsung silinen verileri kurtarma (Resim, video, mesajlar)

F

Fuar Arslan

Misafir
Samsung Note 8 telefonumu fabrika ayarlarına geri döndürüp sıfırladım. İçindeki fotoğraflar, videolar ve mesajlar silindi. Silinenleri nasıl geri getirebilirim?

ogogi

Yönetici
Yönetici
Merhaba Fuar Arslan, Android işletim sistemine sahip Samsung Note 8 akıllı cep telefonunuzda kaybetmiş olduğunuz verilerinizi kurtarmak için Dr.Fone isimli yazılımı kullanabilirsiniz. Araştırmalarıma göre Dr.Fone ücretli satın almalarda silinen mesajlar ve diğer veriler ile ilgili kurtarma işlemi yapabildiğini iddia ediyor. Henüz denememiş olduğum için bu konu hakkında sizlere net bir cevap veremediğimi üzülerek belirtmek isterim.

M

Murat Burçin Albayrak

Misafir
Android işletim sistemli cihazlarda veri kurtarma işlemi diğer işletim sistemlerine nazaran daha kolay. Bunun için farklı uygulamalar ve yazılımlar mevcut. Dr.fone yazılımı lisans satın aldığınızda cihazınızdaki verileri kurtarabildiğini belirtiyor fakat şu ana kadar ben de bunu test etmiş değilim. Verilerinizin bir kopyasını eğer daha önce Google Drive gibi bulut sunuculara senkronize ettiğinizi düşünüyorsanız Hesaplar bölümünden önceki hesabınızı ekleyerek eski verilerinizi elde etmeye çalışabilirsiniz.

G

Gökhan Seher

Misafir
Telefondan silinenleri kurtarmak normalde zor bir işlemdir fakat SD kart üzerinde silinmiş verileri kurtarabilirsiniz. Hafıza kartından silinenleri kirtarmanız için size yardımcı olacağım. İsmi aklıma geldiğinde tekrar yazarım.

hatası,sorunu,problemi,çözüm,çözümü,çözüldü

Yeni Mesajlar

Bu soruları cevaplayabilir misiniz

Üst Alt