Soru bluetooth kulaklığım sadece telefonda ses değişmesi yapıyor

• Konbuyu başlatan greyfurt
  • Başlangıç tarihi

G

greyfurt

Misafir
geçen hafta redmi airdots kulaklık aldım, ilk birkaç gün sıkıntısızdı ancak sonradan telefonda sesler kalınlaşıp incelmeye başladı (terim olarak nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama umarım anlamışsınızdır). internetten araştırmama rağmen bir şey bulamadım nasıl aratacağımı da bilmiyorum zaten tam :(. bilgisayara bağlayınca sorun çıkmıyor sesler gayet doğal ama sadece telefonumda böyle oluyor. iade etmek istedim ama kabul edilmedi malesef. bir önerisi olan var mı?

ogogi

Yönetici
Yönetici
geçen hafta redmi airdots kulaklık aldım, ilk birkaç gün sıkıntısızdı ancak sonradan telefonda sesler kalınlaşıp incelmeye başladı (terim olarak nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama umarım anlamışsınızdır). internetten araştırmama rağmen bir şey bulamadım nasıl aratacağımı da bilmiyorum zaten tam :(. bilgisayara bağlayınca sorun çıkmıyor sesler gayet doğal ama sadece telefonumda böyle oluyor. iade etmek istedim ama kabul edilmedi malesef. bir önerisi olan var mı?
Kulaklığınızı farklı bir telefonda denediğinizde problem çıkartmıyorsa problem kulaklıkta değil telefonunuzdadır. Muhtemelen telefonunuzun bluetooth entegresinde bir problem var. Farklı sesler ile karıştırıyor ya da tam olarak algılayamıyor olabilir.

hatası,sorunu,problemi,çözüm,çözümü,çözüldü

Yeni Mesajlar

Bu soruları cevaplayabilir misiniz

Üst Alt