HijackThis

HijackThis 2.0.5

indirmek için izniniz yok

İNCELEME:
HijackThis , otomatik olarak başlatılmasını istemediğiniz ana sayfa korsanlarını ve başlangıç programlarını hızlı bir şekilde tespit etmek için kullanılabilecek bir programdır. Bu program bir anti-virüs programı değil, bilgisayarınızda otomatik olarak başlayan programları ve yaygın olarak ele geçirilen diğer yapılandırma bilgilerini listeleyen bir numaralandırıcıdır. Ne rapor ettiğine dair bir filtre olmadığından, bu aracı kullanarak herhangi bir şeyi kaldırmadan önce her girişi araştırmalısınız. Bu programın nasıl kullanılacağı hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen aşağıdaki HijackThis Eğitimi bağlantısına bakın.

HijackThis için iki farklı indirme mevcuttur. Standart indirme, programı C:\Program Files (x86)\Trend Micro\HiJackThis klasörüne yükleyecek ve bunun için bir başlangıç menüsü simgesi oluşturacak bir MSI yükleyici sürümüdür . HijackThis, herhangi bir dizinden veya çıkarılabilir bir medya aygıtından çalıştırılabilen bağımsız bir EXE dosyası olarak da mevcuttur. Yedeklemelerin tek bir yerde bulunması ve kolayca kullanılabilmesi için Installer sürümünü kullanmanız önemle tavsiye edilir.

Not: HijackThis, Windows Vista, 7 ve 8'de çalışsa da, çeşitli giriş türleri için raporu düzgün şekilde oluşturamaz. Bu nedenle, genellikle yalnızca Windows XP için HijackThis'i öneririz.

KULLANIM TALİMATLARI:
Not: HijackThis'i yalnızca ileri düzeyde bilgisayar bilginiz varsa veya bu bilgiye sahip birinin yönlendirmesi altındaysanız kullanmalısınız. Bu programın yanlış kullanımı, bilgisayarınızın çalışma şekliyle ilgili sorunlara neden olabilir.

HijackThis'i kullanmak için dosyayı indirin ve sabit sürücünüzde C:\HijackThis adlı bir dizine çıkarın . Ardından bu dizine gidin ve hijackthis.exe dosyasına çift tıklayın. Program başlatıldığında , bilgilerinizin bir günlüğünü oluşturmak için Tara düğmesine ve ardından Günlüğü Kaydet düğmesine tıklayın .
Yazar
ogogi
İndirilme
0
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

ogogi ait diğer kaynakar

hatası,sorunu,problemi,çözüm,çözümü,çözüldü

Üst Alt